INVESTIN ogłasza nabór na stanowisko: Menedżer ds. Administracji i Wsparcia Sprzedaży

Działamy w obszarze rozwoju innowacyjnych projektów technologicznych. Poszukujemy osoby, która z zaangażowaniem podejmie się realizacji działań w obszarze administracji i wsparcia sprzedaży.

Zakres zadań:

  • koordynowanie spraw administracyjnych związanych z funkcjonowaniem biura (m.in. przyjmowanie, rejestracja i wysyłka korespondencji, przekierowywanie rozmów telefonicznych, zbieranie podpisów na dokumentach oraz ich archiwizacja, realizacja zamówień materiałów biurowych oraz nadzorowanie wyposażenia biura)
  •  kontakt z firmą prowadzącą obsługę kadrowo-księgową, kancelarią prawną, firmą IT oraz firmą sprzątającą
  •  planowanie, ewidencjonowanie i rozliczanie dokumentów w systemie księgowym, aktualizowanie Cash Flow
  •  prowadzenie kalendarzy spotkań członków Zarządu, pomoc w organizacji spotkań służbowych
  • wspieranie działań sprzedażowych (sporządzanie ofert cenowych i przetargowych, aktualizacja prezentacji, raportów, baz danych oraz folderu reklamowego firmy, kontakt telefoniczny i mailowy z odbiorcami usług doradczych i szkoleniowych)
  •  wspieranie organizacji szkoleń z zakresu komercjalizacji technologii
  •  research informacji związanych z bieżącymi sprawami firmy

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki (preferowane kierunki: administracja, zarządzanie, marketing)
  • min. 1 rok doświadczenia w realizacji zadań administracyjnych
  • proaktywność, samodzielność, komunikatywność
  • kreatywne rozwiązywanie problemów
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MsOffice)
  • mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji na potrzeby uczestnictwa w przetargach publicznych

Co oferujemy:

  • stałą współpracę w intensywnie rozwijającej się firmie w wymiarze pełnego etatu
  • pracę w dynamicznym i zaangażowanym zespole
  • możliwość współpracy ze specjalistami z wielu dziedzin (m.in. analiza biznesowa, projekty technologiczne, sprzedaż)

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i kandydatkami.
W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883”