Do newsa www

22 maja 2019 r. w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie odbędzie się warsztat pt.: "Komercjalizacja - od pomysłu do biznesu". Szkolenie realizowane jest w ramach AKADEMII KOMERCJALIZACJI®, kompleksowego cyklu szkoleniowo-warsztatowego z obszaru komercjalizacji zaawansowanych technologii. Osoby, które zgłoszą się do 29 kwietnia 2019 r. obowiązuje cena promocyjna.

Szkolenie przeznaczone jest  dla osób odpowiadających za generowanie i/lub wdrażanie innowacji technologicznych: właścicieli, kadry kierowniczej, menedżerów, specjalistów CTT, pomysłodawców, naukowców. Trenerem prowadzącym warsztat będą ekspert i praktyk z doświadczeniem w obszarze finansowania i rozwijania innowacyjnych projektu - Marek Cieśla.

Szczegółowy program warsztatu oraz dodatkowe informacje dostępne są do pobrania w formacie pdf tutaj.

Zachęcamy do przesyłania wypełnionych formularzy zgłoszeniowych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 606 245 499.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się z tematami szkoleń zaplanownay na czerwiec 2019 r.:

18.06.2019 r.: Potencjał komercyjny projektu - ocena wstępna i szczegółowa (Warszawa)

19.06.2019 r.: Wycena własności intelektualnej/projektów B+R/nowych technologii (Warszawa)

Istnieje możliwość pozyskania dofinansowania na udział w szkoleniu w związku z jego rejestracją w Bazie Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Dofinansowanie może być udzielone przedsiębiorstwom z całej Polski (nie dotyczy województwa mazowieckiego oraz pomorskiego).

 

Skorzystaj z doradztwa

Chcesz otrzymać profesjonalne wsparcie w ramach procesu komercjalizacji technologii?

Wyślij zapytanie

Zapisz się na szkolenie

Chcesz zdobyć nowe kompetencje w obszarze komercjalizacji technologii?

Zapisz się

Zgłoś projekt

Chcesz otrzymać wsparcie merytoryczne oraz kapitałowe?

Zgłoś projekt

Dołącz do nas

Szukasz nowych wyzwań zawodowych w obszarze zaawansowanych technologii?

Zobacz oferty pracy