Grupa INVESTIN to dynamicznie rozwijająca się organizacja świadcząca usługi doradcze i szkoleniowe w zakresie zaawansowanych technologii, globalnego rynku innowacji, doradztwa biznesowego i strategicznego, internacjonalizacji przedsiębiorstw, programów akceleracji start-upów oraz inwestycji Venture Capital. W ramach realizowanych usług wspieramy przedsiębiorstwa, instytucje publiczne, uczelnie wyższe, instytuty badawcze i instytucje otoczenia biznesu w obszarze innowacji, ekspansji zagranicznej, działalności B+R oraz komercjalizacji technologii.

Poszukujemy osoby posiadającej doświadczenie w zakresie projektów konsultingowych z obszaru doradztwa biznesowego, innowacji i komercjalizacji.

Zakres zadań:

  • sporządzanie specjalistycznych ekspertyz i analiz biznesowych, finansowych i rynkowych (m.in. analiz rynku, modeli biznesowych, doradztwa strategicznego i gospodarczego, wycen innowacyjnych technologii, strategii internacjonalizacji, ścieżek komercjalizacji), dotyczących określonych technologii i produktów, zgodnie ze standardami Grupy INVESTIN
  • nadzór nad pracą Analityków Zewnętrznych
  • wyszukiwanie, zdobywanie i analizowanie informacji rynkowych dotyczących różnorodnych technologii/produktów
  • formułowanie wniosków i rekomendacji na podstawie opracowanych analiz
  • wsparcie w tworzeniu narzędzi badawczych
  • weryfikacja oraz koordynacja realizacji różnorodnych ekspertyz i analiz doradczych sporządzanych przez zespół Analityków Zewnętrznych pod kątem merytorycznym, formalnym oraz metodologicznym
  • współpraca z Menedżerami ds. Rozwoju Biznesu i Strategii
  • współpraca z twórcami oraz właścicielami technologii i produktów (wynalazcami, przedsiębiorcami)

Czego oczekujemy (profil idealnego kandydata/kandydatki):

  • dyplom ukończenia studiów magisterskich (preferowane kierunki ekonomiczne, techniczne)
  • poparta doświadczeniem umiejętność sporządzania raportów i opracowań analitycznych w obszarze m.in. analiz rynku, analiz strategicznych, wycen, biznesplanów, strategii internacjonalizacji, ścieżek komercjalizacji technologii
  • dobra znajomość zagadnień z przynajmniej jednego z następujących obszarów: komercjalizacja technologii, internacjonalizacja, rozwój biznesu, własność intelektualna i przemysłowa, zarządzanie projektami B+R, ocena potencjału komercyjnego technologii
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i/lub koordynowaniu prac
  • umiejętność pozyskiwania danych w ramach desk research dotyczących rynku polskiego jak i rynków zagranicznych (również spoza Unii Europejskiej)
  • umiejętności analityczne – umiejętność formułowania wniosków i rekomendacji na podstawie przeprowadzonych analiz
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć do nauki i rozwoju
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • dyspozycyjność w wymiarze 40 h tygodniowo

Co oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie z możliwością powiększenia o premie za zrealizowane, dodatkowe ekspertyzy
  • ciekawą i różnorodną pracę w rozwijającej się firmie konsultingowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • działalność w obszarze innowacji, wynalazków i nowatorskich technologii
  • długoterminową i rozwojową współpracę
  • współpracę z ekspertami i możliwość realizacji projektów z różnych branż
  • możliwość wzbogacenia swojego warsztatu pracy analitycznej o unikalne standardy wypracowane w toku wieloletnich doświadczeń przez Grupę INVESTIN
  • pracę w ambitnym zespole
  • udział w tworzeniu nowych narzędzi badawczych, instrumentów strategicznych oraz metodologii analizy

Jesteś zainteresowan(y/a)?

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i kandydatkami.

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883”

Skorzystaj z doradztwa

Chcesz otrzymać profesjonalne wsparcie w ramach procesu komercjalizacji technologii?

Wyślij zapytanie

Chcesz zdobyć nowe kompetencje w obszarze komercjalizacji technologii?

Chcesz otrzymać wsparcie merytoryczne oraz kapitałowe?

Dołącz do nas

Szukasz nowych wyzwań zawodowych w obszarze zaawansowanych technologii?

Zobacz oferty pracy