EXPLORY26 kwietnia br. w Centrum Kreatywności Targowa odbędzie się V Kongres E(x)plory Innowacje. Grupa INVESTIN jest partnerem wydarzenia.

Kongres E(x)plory Innowacje to wydarzenie łączące światy biznesu i nauki. Skupiony wokół tematu innowacyjności, stara się na bieżąco śledzić i obserwować jej rozwój. Ciekawi goście z Polski i zagranicy zapewniają wysoki poziom merytoryczny wydarzenia oraz unikatową wartość networkingową.

Wydarzenie skierowane jest do  autorów innowacji, startupowców, studentów, doktorantów i naukowców, ale również biznesmenów i inwestorów. Przedstawicieli biznesu, którzy są zainteresowani inwestycją w innowacyjne pomysły oraz młodymi talentami potrzebującymi wsparcia.

V Kongres E(x)plory zostanie w całości poświęcony tematowi akceleracji. Do udziału w nim zaproszono przedstawicieli instytucji realizujących programy akceleracyjne oraz startupy w nich uczestniczące. Zaprezentowane zostaną efekty ich działania oraz projekty objęte wsparciem. Nie zabraknie również tematu porażki! Eksperci odpowiedzą m.in. na pytanie, czy programy akceleracyjne mają realny wpływ na poziom oraz ilość wdrażanych innowacji.

Udział w Kongresie to szansa na poznanie najciekawszych projektów oraz ich autorów. Poznanie tajemnicy ich sukcesu, ale również długiej i krętej drogi, którą musiały pokonać.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji: http://kongres.explory.pl/

 

Skorzystaj z doradztwa

Chcesz otrzymać profesjonalne wsparcie w ramach procesu komercjalizacji technologii?

Wyślij zapytanie

Zapisz się na szkolenie

Chcesz zdobyć nowe kompetencje w obszarze komercjalizacji technologii?

Zapisz się

Zgłoś projekt

Chcesz otrzymać wsparcie merytoryczne oraz kapitałowe?

Zgłoś projekt

Dołącz do nas

Szukasz nowych wyzwań zawodowych w obszarze zaawansowanych technologii?

Zobacz oferty pracy